Skocz do zawartości
  • News

HUAWEI MATE 20 PRO Z EKRANOWYM PROBLEMEM | Nieplanowany test Huawei P20? | Nadchodzi Honor Watch | Składany smartfon od Huawei? | Huawei ogłosił nową wersję nakładki na Androida-EMUI 9 | HUAWEI MATE 20 PRO?? | Trzy nietypowe smartfony | Premiera telefonu Honor 10 | Huawei Mate 10 Lite otrzymuje Androida Oreo | Pierwszy na świecie samochód kierowany przez... smartfon | Premiera Huawei P20, cena, specyfikacja | Nadchodzi Huawei P20 LITE | Huawei P20 Lite, tak prawdopodobnie bedzie wyglądał | Dostaliście dziwnego SMS-a od Huawei?Nie ma powodów do paniki. | Huawei Smart Scale - test wagi z łącznością Bluetooth | Huawei szykuje testy Androida Oreo dla P10 | Pierwsza, inteligentna waga Huawei | Huawei MediaPad M3 Lite w pigułce. | Huawei Nova 3 - znamy wygląd i specyfikację | Od 2018 roku smartfony HUAWEI i HONOR będą miały w Europie dedykowany sklep z aplikacjami | Huawei wprowadza do Europy Honor 6A Pro | Pełnoekranowy Huawei Honor V10? | Huawei z działającym prototypem składanego smartfonu! | EMUI 8.0 trafi na smartfony Huaweia z serii Mate 9 i P10 | Huawei poszukuje betatesterów Androida Oreo dla Mate 9 | Huawei Mate 10 Pro w całej okazałości. | Huawei Mate 10 nie będzie “smartfonem” | Aplikacja Go Keyboard ma zaszytego w sobie wirusa!! | Huawei Mate 10 Lite?? To będzie „lajt” tylko z nazwy !! | “Bezramkowy” Huawei Mate 10 Pro | Huawei usunął ze swojej strony wszystkie obrazy systemu EMUI | BlueBorne | Huawei drugim największym producentem smartfonów na świecie | Huawei Mate 10 zadebiutuje 16 października w trzech wersjach | Pierwsze problemy z Android 8.0 Oreo | Kirin 970 - to pierwszy tak zaawansowany technologicznie i inteligentny procesor Huawei | HONOR JMM-AL1 ??? | Huawei Mate 10 czy już może Samsung ?? | Kiedy Android Oreo | 500+ w wykonaniu Huawei. | Ceny roamingu od 15 czerwca 2017 | Honor 8 Lite: specyfikacja, cena | Android 7.0 Nougat dla P9 Lite według Huawei ukaże się ... | Huawei P10 Lite dla Polaków w słabszej wersji | Huawei P10 Lite nadchodzi. W czym jest lepszy niż P9 Lite? | Ruszyła przed sprzedaż Huawei P10 z gratisami! | Huawei P10 i P10 Plus już oficjalnie - po premierze w Barcelonie | Transmisja na żywo z premiery Huawei P10 | Smartfony i inne urządzenia Huawei zostały wyróżnione | 360-STOPNIOWA KAMERKA POD MARKĄ HONOR |

• Ogłoszenia

• Lucky

UOKiK a wyginające się telefony P8 lite i P9 lite   09.02.2017

Jeżeli macie problem z wyginającym się telefonem Huawei P8 Lite lub Huawei P9 Lite zapraszamy do zapoznania się z tym tematem: http://fanclub.huaweipolska.pl/forum/temat/1792 na oficjalnym forum Huawei lub z tym http://supporthuawei.pl/topic/499-wyginanie-się-urządzenia-sprawa-do-uokik/#comment-2342 na naszym forum i przekazanie stosownych informacji na adres e-mail: adbucz00@gmail.com   Zapraszamy również do wątku z problemem : http://supporthuawei.pl/topic/499-wyginanie-si%C4%99-urz%C4%85dzenia-sprawa-do-uokik/#comment-2342

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

P9 lite ds 2017 wygietyserwis gwarancji nie uznał wycenil na 400 złoty naprawę pięknie

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cóż kobitko mogę napisać...ilość nie znaczy jakość a firma widocznie wybrała ilość :-). Przykre to bo dobrze zaczynali, fajne ceny, wykonanie ale szybciutko zmienili nurt. Chociaż z serii Mate jestem zadowolony i z P9 też byłem..

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cóż kobitko mogę napisać...ilość nie znaczy jakość a firma widocznie wybrała ilość :-). Przykre to bo dobrze zaczynali, fajne ceny, wykonanie ale szybciutko zmienili nurt. Chociaż z serii Mate jestem zadowolony i z P9 też byłem..
    co w takiej sytuacji odebrać z serwisu nie naprawiony czy zapłacić za winę producenta

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

6 godzin temu, nchomczyk napisał:

co w takiej sytuacji odebrać z serwisu nie naprawiony czy zapłacić za winę producenta emoji34.pngemoji34.pngemoji34.png

Walka z taką korporacją to walka z wiatrakami niestety. Zapłać bo ta kwota to jeszcze się opłaca ażeby używać tego fona ale na przyszłość, unikaj urządzeń z serii Lite, unikaj foników Huawei z tej półki i poszukaj odpowiednika w Samsungu czyli serii A. Huawei jedynie co warto to jeszcze seria Mate i tu pozostałem i nadal kupuje tą serie, nie ma z nią problemów. Zakupiłem na testy fonik z serii Lite i jest to Mate 10, testuje i nie mogę się do niczego doczepić a cena,/jakość jest na dobrym poziomie w tym modelu. Reasumując, modele niszowe Huawei jak i średnia półka czyli seria P, niestety nie są warte zakupu a jedynie jeśli już Huawei, to tylko seria Mate. To tak z mojej obserwacji i testów :-).

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Walka z taką korporacją to walka z wiatrakami niestety. Zapłać bo ta kwota to jeszcze się opłaca ażeby używać tego fona ale na przyszłość, unikaj urządzeń z serii Lite, unikaj foników Huawei z tej półki i poszukaj odpowiednika w Samsungu czyli serii A. Huawei jedynie co warto to jeszcze seria Mate i tu pozostałem i nadal kupuje tą serie, nie ma z nią problemów. Zakupiłem na testy fonik z serii Lite i jest to Mate 10, testuje i nie mogę się do niczego doczepić a cena,/jakość jest na dobrym poziomie w tym modelu. Reasumując, modele niszowe Huawei jak i średnia półka czyli seria P, niestety nie są warte zakupu a jedynie jeśli już Huawei, to tylko seria Mate. To tak z mojej obserwacji i testów :-).
    Pozdrawiam.
    Tak wlaśnie myślałam choć patrząc na liczbę osób z tym samym problemem miałam nadzieje ze Huawei trochę zmieni nastawienie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie licz na cuda, to biznes a tu nie ma sentymentów. Tak jak napisał kolega wyżej, wszystkie firmy miały problemy ze swoimi modelami ale mieli na tyle jaja, że potrafili się do tego przyznać i naprawić straty, Huawei niestety liczy tylko kasę a więc zapewne zostanie na końcu układanki bo nikt tego nie będzie tolerował. Tak jak pisałem, szukasz foników ze średniej półki, kupuj Samsunga, LG bo tam nie ma problemów a jak masz więcej pieniąszków na fon i koniecznie chcesz Huawei, to tylko seria Mate, nie koniecznie najnowsze bo i Mate 9 wyrwiesz już za sensowną kasę a tu fonik bajeczny. Używałem go rok i nie mogę nic złego powiedzieć. Mam nadzieję, że nowy Mate 10 Lite nie zrobi z siebie banana bo wtedy już totalnie pożegnam się z ryżowymi kolegami :-).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Dychowski najlepsza rada na forum Huawei xDDDDD, ale przynajmniej szczera,. Ze swojej strony polecę J5 od Samsunga, wersja z 2016 uzywana kosztuje 300-400zł na OLXie, a parametrami dorównuje P9 Lite ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

55 minut temu, axpersky napisał:

@Dychowski najlepsza rada na forum Huawei xDDDDD, ale przynajmniej szczera,. Ze swojej strony polecę J5 od Samsunga, wersja z 2016 uzywana kosztuje 300-400zł na OLXie, a parametrami dorównuje P9 Lite ;) 

Kolego, Huawei nie płaci mi za forum ani za reklamę, jestem użytkownikiem fonów i pasjonatem dlatego sam finansuje swoje fora :-). Jeśli coś jest do dupy i ktoś wciska mi kit, pisze o tym zarówno tu jak i na forum Samsunga które prowadzę od 2009 roku :-).

To forum jak i Samsunga jest forum konsumentów i nie jest w żaden sposób sponsorowane przez nikogo.

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Dychowski wiem, wiem, to tylko na żarty napisałem ;) Nic do Ciebie nie mam, o nic Ciebie nie oskarżam, więc spoczko ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

45 minut temu, axpersky napisał:

@Dychowski wiem, wiem, to tylko na żarty napisałem ;) Nic do Ciebie nie mam, o nic Ciebie nie oskarżam, więc spoczko ;)

Spoko, tak tylko napisałem jakby ktoś mi chciał zarzucić, że ja to love cię Huawei :-). Trzeba być obiektywny i jak ktoś wypuszcza idealne rozwiązanie tak jak np. Samsung Note 8 to o tym piszę. Jeśli chodzi o Huawei to nic złego nie napiszę o serii Mate ale pozostałe serie, niestety nie urywają dupy ani pod względem wykonania ani jakości ani ceny i to trzeba sobie jasno powiedzieć. Natomiast jeśli mam wybierać z modeli flagowych i mam na stole dwa modele : Huawei Mate 10 Pro a Samsunga Note 8, wiadomym jest, że wybiorę Samsunga :-). Mate 10 Pro bardzo fajnie wykonany i parametrami nie odbiega za wiele od Samsunga no ale jeśli cena jest porównywalna, tu już Huawei przegrywa. Natomiast opcja Huawei Mate 10 Lite a konkurencja, to tu na tym poziomie cenowym czyli stosunek jakość/wykonanie/parametry/cena, Huawei nie ma konkurencji i wybieram Huawei.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

a ja bym dalej upierał się nad walką - pytanie brzmi czy jak oddawany był telefon do serwisu to osoba przyjmująca na zgłoszeniu napisała, że telefon jest wygięty? Jeżeli zostało to stwierdzone przy przyjęciu to lipa, a jeżeli nie to masz dowód ze jak oddawałaś to tel był prosty a wrócił pogięty - sorki ale to nie moja wina :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta