Skocz do zawartości
  • News

HUAWEI MATE 20 PRO Z EKRANOWYM PROBLEMEM | Nieplanowany test Huawei P20? | Nadchodzi Honor Watch | Składany smartfon od Huawei? | Huawei ogłosił nową wersję nakładki na Androida-EMUI 9 | HUAWEI MATE 20 PRO?? | Trzy nietypowe smartfony | Premiera telefonu Honor 10 | Huawei Mate 10 Lite otrzymuje Androida Oreo | Pierwszy na świecie samochód kierowany przez... smartfon | Premiera Huawei P20, cena, specyfikacja | Nadchodzi Huawei P20 LITE | Huawei P20 Lite, tak prawdopodobnie bedzie wyglądał | Dostaliście dziwnego SMS-a od Huawei?Nie ma powodów do paniki. | Huawei Smart Scale - test wagi z łącznością Bluetooth | Huawei szykuje testy Androida Oreo dla P10 | Pierwsza, inteligentna waga Huawei | Huawei MediaPad M3 Lite w pigułce. | Huawei Nova 3 - znamy wygląd i specyfikację | Od 2018 roku smartfony HUAWEI i HONOR będą miały w Europie dedykowany sklep z aplikacjami | Huawei wprowadza do Europy Honor 6A Pro | Pełnoekranowy Huawei Honor V10? | Huawei z działającym prototypem składanego smartfonu! | EMUI 8.0 trafi na smartfony Huaweia z serii Mate 9 i P10 | Huawei poszukuje betatesterów Androida Oreo dla Mate 9 | Huawei Mate 10 Pro w całej okazałości. | Huawei Mate 10 nie będzie “smartfonem” | Aplikacja Go Keyboard ma zaszytego w sobie wirusa!! | Huawei Mate 10 Lite?? To będzie „lajt” tylko z nazwy !! | “Bezramkowy” Huawei Mate 10 Pro | Huawei usunął ze swojej strony wszystkie obrazy systemu EMUI | BlueBorne | Huawei drugim największym producentem smartfonów na świecie | Huawei Mate 10 zadebiutuje 16 października w trzech wersjach | Pierwsze problemy z Android 8.0 Oreo | Kirin 970 - to pierwszy tak zaawansowany technologicznie i inteligentny procesor Huawei | HONOR JMM-AL1 ??? | Huawei Mate 10 czy już może Samsung ?? | Kiedy Android Oreo | 500+ w wykonaniu Huawei. | Ceny roamingu od 15 czerwca 2017 | Honor 8 Lite: specyfikacja, cena | Android 7.0 Nougat dla P9 Lite według Huawei ukaże się ... | Huawei P10 Lite dla Polaków w słabszej wersji | Huawei P10 Lite nadchodzi. W czym jest lepszy niż P9 Lite? | Ruszyła przed sprzedaż Huawei P10 z gratisami! | Huawei P10 i P10 Plus już oficjalnie - po premierze w Barcelonie | Transmisja na żywo z premiery Huawei P10 | Smartfony i inne urządzenia Huawei zostały wyróżnione | 360-STOPNIOWA KAMERKA POD MARKĄ HONOR |

• Ogłoszenia

• Lucky

UOKiK a wyginające się telefony P8 lite i P9 lite   09.02.2017

Jeżeli macie problem z wyginającym się telefonem Huawei P8 Lite lub Huawei P9 Lite zapraszamy do zapoznania się z tym tematem: http://fanclub.huaweipolska.pl/forum/temat/1792 na oficjalnym forum Huawei lub z tym http://supporthuawei.pl/topic/499-wyginanie-się-urządzenia-sprawa-do-uokik/#comment-2342 na naszym forum i przekazanie stosownych informacji na adres e-mail: adbucz00@gmail.com   Zapraszamy również do wątku z problemem : http://supporthuawei.pl/topic/499-wyginanie-si%C4%99-urz%C4%85dzenia-sprawa-do-uokik/#comment-2342

zcw

mam wersję nrd90m test keys pomocy :(

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Jak przywrócić normalny system ? ;/

Bawiłem się i wgrała mi się wersja:  NRD90M TEST-KEYS 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Określenie "Bawiłem się" nie określa co dokładnie robiłeś, byłbym wdzięczny gdybyś napisał jakie czynności wykonywałeś, a takie informacje mogą być przydatne.

Pamiętasz może numer ostatniej działającej kompilacji? Jeśli tak proszę o podanie, jeśli nie to czy telefon został zakupiony u operatora czy na wolnym rynku?

Wgranie kompilacji NRD90M TEST KEYS oznacza, że pakiet z aktualizacją albo był uszkodzony, albo zostało wgrane oprogramowanie przeznaczone dla innego modelu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

wersję EVA-09C150B366 i wykrywa mi aktualizację EVA-LO09C150B368

pobrało mi wersję 368 - po czym przez twrp chcialem wgrać to i nie mogłem, postanowiłem że zaaktualizuję twrp po czym wywaliło mi system do 0 ale działało wszystko
    dalej chyba usunąłem partycję jakąś (przez stock recovery) i nie mam systemu mam ten testowy
    telefon jest z t-mobile

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobrze, spróbujmy na początek zainstalować pełny pakiet.

W tym celu:

1. Pobierz ze Sklepu Play aplikację Firmware Finder for Huawei.

2. Kliknij przycisk "Add Model".

3. Wpisz EVA-L09C150 i zatwierdź poprzez OK.

4. Wejdź w spis firmware dla tego modelu.

5. Nie znalazłem wersji B366 , ale możemy przywrócić do B360.

Znajdź na tej liście wersję EVA-L09C150B360 , Full OTA-MF-PV, 2,367 GB , w prawym dolnym rogu numerek 72989.

9. Wejdź w tą kompilacj|, kliknij IN-APP PROXY.

10. Wejdź do ustawień WiFi, przytrzymaj dłużej na sieci z którą jesteś połączony, wybierz Modyfikuj Sieć, pokaż opcje zaawansowane, Ustawienia serwera proxy > ręcznie.

Nazwa hosta: localhost

Numer hosta: 8080

Zapisz sieć

11. Przejdź do aktualizatora i sprawdź dostępność aktualizacji, kiedy aktualizacja się pojawi rozpocznij jej pobieranie. Jeśli się pojawia sprawdź opcję Pobierz ostatni pełny pakiet, którą znajdziesz pod trzema kropkami.

12. W trakcie pobierania aktualizacji wróć do modyfikacji sieci WiFi i zmień ustawienia serwera proxy na brak.

13. Po pobraniu  kliknij zainstaluj lub aktualizuj , jeśli aktualizacji sama się nie dokończy.

Uwagi:

- naładuj telefon do co najmniej 50%,

- jeśli masz cenne dane zrób kopię zapasową,

- nie odpowiadam za ewentualne inne usterki, które mogą powstać (lecz nie muszą).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I tu pierwszzy problem w systemie mam aplikacje:
    telefon,kontakty,sms,chrome, menedżer tel, motywy,muzyka,filmy,kalendarz,pogoda,latarka,pobrane, narzędzie sim 

rozwieje kolejne wątpliwości - nie mam dostępu do klawiatury w telefonie tylko "mowa głosowa" która nie działa ;/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mówisz, że masz Chrome to spróbujemy zainstalować klawiaturę i Firmware Finder z plików apk

Mam nadzieję, że masz dostępny skaner kodów QR (albo przez wyszukiwarkę wyciąganą na ekranie głównym od góry, albo poprzez skrót ekranu blokady)

Gboard

gboardqr.jpg.61d14935df3546ae8ea7439fc463e5cb.jpg

Firmware Finder

firmwarefinder.jpg.ddc209f0f28c23537cbd69b0b7a91dc1.jpg

Zainstaluj obie aplikacji i wykonaj czynności opisane w mojej poprzedniej odpowiedzi. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Telefon nadaja się tylko do dzwonieniea ;) kod nie działa, chrome chce połączenia głosowego które też nei działa i klawiatry brakuje :(

Mam pytanie dowiedziałem się że eva-09c150366 - c150 - to ori t-mobile - idzie to usunąć i wgrać wszystko od 0 ? by wrócić do wersji ori? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak, C150 to ogółem brand dla T-Mobile. Wszystkiego lepiej nie usuwać .

Rozmyślając nad rozwiązaniem twojego forum przeglądnąłem też forum w poszukiwaniu jakichś przydatnych informacji.

Wszystkiego lepiej nie usuwać.

Naszła mnie myśl, że nawet gdybyś zainstalował aplikacje z plików .apk podłączając do komputera oraz zaktualizował i miał normalną kompilację to  dalej  mogłoby  brakować aplikacji systemowych, choć nie wykluczone, że mogłoby się udać.

Tutaj zapewne problem rozwiązałby downgrade i wgranie odpowiedniego ROMu, na forum są odpowiednie poradniki, ale dotyczą One wersji europejskiej na C432 i ewentualnie wersji C900, nie C150.

Mam prośbę skoro masz dostępną aplikację telefon mógłbyś wpisać *#*#2846579#*#* i wybrać odpowiednio:

- 3. Network Information Query,

- 4. Vendor Country Info

I podać co Ci wyskoczy.

Bo teraz jak masz NRD90M test keys to nie wiadomo czy dalej jest przypisane do C150 czy można wykonywać operacje normalnie jak na C432.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Coś pojebałem i tel uruchamia się tylko do loga huawei ;D

dalej mam dostęp do wtrp

system się nie podnosi bo mam uszkodzoną partycję cust - jakieś pomysły ?

c:\adb>fastboot flash cust cust.img
    target reported max download size of 471859200 bytes
    sending 'cust' (231041 KB)...
    OKAY [  7.470s]
    writing 'cust'...
    FAILED (remote: partition error)
    finished. total time: 7.488s

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Obawiam się, że tutaj już nie pomogę.

Prawdopodobnie będzie potrzebne odtworzenie tej partycji, ale się nie orientuje za bardzo już tutaj.

Teraz pozostaje czekać na bardziej doświadczonych użytkowników, którzy może będą potrafili pomóc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

23 godziny temu, zcw napisał:

Coś pojebałem i tel uruchamia się tylko do loga huawei ;D

dalej mam dostęp do wtrp

Co zrobiłeś, że telefon padł do końca?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobra telefon się uruchamia do wersji testowej -

dodam że przez HISUITE pisze mi jak chce pobrać aktualizację:
    Używasz teraz najnowszej wersji oficjalnej
    Bieżąca wersja: nrd90m test - keys (wersja-oficjalna)

dodana zawartość

a jak robię przywróć system:
    system działa prawidłowo i nie wymaga przywracania -.-

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta