Skocz do zawartości
  • News

HUAWEI MATE 20 PRO?? | Trzy nietypowe smartfony | Premiera telefonu Honor 10 | Huawei Mate 10 Lite otrzymuje Androida Oreo | Pierwszy na świecie samochód kierowany przez... smartfon | Premiera Huawei P20, cena, specyfikacja | Nadchodzi Huawei P20 LITE | Huawei P20 Lite, tak prawdopodobnie bedzie wyglądał | Dostaliście dziwnego SMS-a od Huawei?Nie ma powodów do paniki. | Huawei Smart Scale - test wagi z łącznością Bluetooth | Huawei szykuje testy Androida Oreo dla P10 | Pierwsza, inteligentna waga Huawei | Huawei MediaPad M3 Lite w pigułce. | Huawei Nova 3 - znamy wygląd i specyfikację | Od 2018 roku smartfony HUAWEI i HONOR będą miały w Europie dedykowany sklep z aplikacjami | Huawei wprowadza do Europy Honor 6A Pro | Pełnoekranowy Huawei Honor V10? | Huawei z działającym prototypem składanego smartfonu! | EMUI 8.0 trafi na smartfony Huaweia z serii Mate 9 i P10 | Huawei poszukuje betatesterów Androida Oreo dla Mate 9 | Huawei Mate 10 Pro w całej okazałości. | Huawei Mate 10 nie będzie “smartfonem” | Aplikacja Go Keyboard ma zaszytego w sobie wirusa!! | Huawei Mate 10 Lite?? To będzie „lajt” tylko z nazwy !! | “Bezramkowy” Huawei Mate 10 Pro | Huawei usunął ze swojej strony wszystkie obrazy systemu EMUI | BlueBorne | Huawei drugim największym producentem smartfonów na świecie | Huawei Mate 10 zadebiutuje 16 października w trzech wersjach | Pierwsze problemy z Android 8.0 Oreo | Kirin 970 - to pierwszy tak zaawansowany technologicznie i inteligentny procesor Huawei | HONOR JMM-AL1 ??? | Huawei Mate 10 czy już może Samsung ?? | Kiedy Android Oreo | 500+ w wykonaniu Huawei. | Ceny roamingu od 15 czerwca 2017 | Honor 8 Lite: specyfikacja, cena | Android 7.0 Nougat dla P9 Lite według Huawei ukaże się ... | Huawei P10 Lite dla Polaków w słabszej wersji | Huawei P10 Lite nadchodzi. W czym jest lepszy niż P9 Lite? | Ruszyła przed sprzedaż Huawei P10 z gratisami! | Huawei P10 i P10 Plus już oficjalnie - po premierze w Barcelonie | Transmisja na żywo z premiery Huawei P10 | Smartfony i inne urządzenia Huawei zostały wyróżnione | 360-STOPNIOWA KAMERKA POD MARKĄ HONOR | Honor V9 | Specyfikacja P10 | Huawei P9 Lite 2017 dostępny w Polsce | Zapowiedź Huawei P10 | P10 PLUS | Huawei MediaPad T3 8.0 |

• Ogłoszenia

• Lucky

UOKiK a wyginające się telefony P8 lite i P9 lite   09.02.2017

Jeżeli macie problem z wyginającym się telefonem Huawei P8 Lite lub Huawei P9 Lite zapraszamy do zapoznania się z tym tematem: http://fanclub.huaweipolska.pl/forum/temat/1792 na oficjalnym forum Huawei lub z tym http://supporthuawei.pl/topic/499-wyginanie-się-urządzenia-sprawa-do-uokik/#comment-2342 na naszym forum i przekazanie stosownych informacji na adres e-mail: adbucz00@gmail.com   Zapraszamy również do wątku z problemem : http://supporthuawei.pl/topic/499-wyginanie-si%C4%99-urz%C4%85dzenia-sprawa-do-uokik/#comment-2342

wozmar

[Firmware] Huawei Honor 7 PLhttp://supporthuawei.pl/topic/571-firmware-huawei-honor-7-plk-l01c432b390/K-L01C432B390

51 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Oficjalny firmware dla Honor 7.

Oznaczenie firmware: PLK-L01C432B390

Changelog:

W tej aktualizacji dodano nowe funkcje w wielu aplikacjach, jak E-mail, Kalendarz i Notatnik, a ponadto zoptymalizowano ikonę Motywy.

[Nowe funkcje]

Dodano funkcję nadającą priorytety wiadomościom e-mail. W kalendarzu dodano kalendarz lokalny i globalną listę świąt. Dodano funkcję pozwalającą dodawać i udostępniać kontakty za pomocą kodu QR. Dodano funkcję pozwalającą udostępniać notatki z Notatnika przez SMS, MMS albo e-mail.

[Optymalizacje]

Zoptymalizowano logowanie w e-mail dzięki automatycznej konfiguracji parametrów. Zoptymalizowano ikonę Motywy, lepiej dopasowując ją do systemu.

<- 1,565 GB

<-223 MB

Edytowane przez wozmar
    • Upvote 4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szanowni koledzy Prosiłbym o potwierdzenie czy to jest faktycznie Android 7N na honora 7 miało nie być może ktoś to zweryfikować jeszcze i potwierdzić ??? Skąd te źródło pliku pochodzi czy to jest oficjalna strona Huawei?? Pozdrawiam

Edytowane przez Extreme

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jakaś informacja co to za android czy tylko up do 6.0?

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po to podaje się changelog żeby było wiadomo czego dotyczy aktualizacja.

• Upvote 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

52 minuty temu, wozmar napisał:

Po to podaje się changelog żeby było wiadomo czego dotyczy aktualizacja.

Co to jest ten changelog Czy to jakieś nieoficjalne źródło?? Jakich stron ten plik właściwie pochodzi? Jest oficjalna strona Huawei? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Changelog jest to lista zmian w aktualizacji.

Jeśli chodzi o wersję Androida to nie jest to 7.0 Nougat, a  Android 6.0 z nowszymi łatkami bezpieczeństwa i z drobnymi poprawkami.

Pliki pochodzą z oficjalnej strony Huawei. Jest to update.hicloud.com

• Upvote 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1 godzinę temu, Clever napisał:

Jeśli chodzi o wersję Androida to nie jest to 7.0 Nougat, a  Android 6.0 z nowszymi łatkami bezpieczeństwa i z drobnymi poprawkami.

Dzięki za objaśnienie Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Extreme Proszę bardzo, lubię pomagać.

Na forum formą podziękowania jest też reputacja (zielona strzałka w górę przy poście). Jak chcesz możesz postawić reputację przy wybranych postach, które uważasz za pomocne.

Edytowane przez Clever
    • Upvote 1
    • Downvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Można tez strzałkę czerwoną :P

• Upvote 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dnia 10.04.2017 o 17:26, Clever napisał:

Rozumiem, że to oficjalny serwer, ale to zwykła chmura w której każdy może założyć konto. Czy jest to bezpieczny/oficjalny firmware od Honora? Siedzę ciągle na B371 przez brak OTA, brak linków na stronie producenta i strachem przed takimi linkami :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@robert700 - źle rozumiesz. Chmura dla użytkowników ma adres hicloud.com. A oficjalne aktualizacje pochodzą z adresu update.hicloud.com

To wydzielona subdomena na potrzeby plików OTA

• Upvote 4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziękuję bardzo za wyjaśnienie :) a zatem zabieram się do aktualizacji :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Powodzenia :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja również zabieram się do aktualizacji.

Jeszcze raz kolega wozmar zrobił kawał dobrej roboty.

Dzięki!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzień dobry!

Minęło już trochę czasu od pojawienia się informacji na temat nowej aktualizacji dla telefonu Honor7. Jakie macie Państwo odczucia po zainstalowaniu nowej wersji  oprogramowania? Jak sprawuje się telefon po aktualizacji? Czy warto ją instalować?

Pozdrawiam

Ryś

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzień dobry!

Minęło już trochę czasu od pojawienia się informacji na temat nowej aktualizacji dla telefonu Honor7. Jakie macie Państwo odczucia po zainstalowaniu nowej wersji  oprogramowania? Jak sprawuje się telefon po aktualizacji? Czy warto ją instalować?

Pozdrawiam

Ryś

U mnie działa bardzo dobrze. Wydaje mi się, że system działa nieco płynniej niż w wersji B380 (ale może to tylko takie złudne odczucie). Bardzo podoba mi się tryb ochrony oczu działa to bardzo dobrze i rzeczywiście wieczorami wzrok mniej mi się męczy. W changelogu nie wpisałem informacji o dodanym trybie ochrony oczu (z uwagi na to że huawei sam go nie podał), tak czy inaczej tryb ten został dodany na nasz rejon w wersji B390. Ja instalowałem firmware z pełnego pliku, wrzucając na karte SD wypakowany plik update.app i wywołując menu serwisowe.610990b281a31eabd7ee30614a10a261.jpg637ca9efbd6825df2ecc23f2a803506f.jpg

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzień dobry!

Dziękuję za informację. Pocieszające jest, że instalacja nowej wersji oprogramowania nie powoduje żadnych przykrych następstw i telefon działa tak samo dobrze jak wcześniej :). Niestety nie jest to normą dla naszego ulubionego producenta sprzętu ;).

Tryb ochrony oczu to bardzo ważna cecha systemu. Wydaje mi się, że występuje ona od Androida 7 " technologia 'Night Light' pozwalająca ograniczyć wyświetlanie niebieskiego światła aby zmniejszyć zmęczenie oczu użytkownika podczas korzystania z urządzenia przy słabym świetle" - Nougat 7.1. W tej aktualizacji dalej jest Android 6. Mam jeszcze jedno pytanie. Jak wywołuje się menu serwisowe?

Pozdrawiam

Ryś

Edytowane przez Ryś

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Aby wywołać menu serwisowe w dialpadzie wpisz *#*#2846579#*#* .

By zainstalować firmware wybierz :

- "4. Software Upgrade"

A następnie - "1. SD Card Updgrade"

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Aby wywołać menu serwisowe w dialpadzie wpisz *#*#2846579#*#* .

By zainstalować firmware wybierz :

- "4. Software Upgrade"

A następnie - "1. SD Card Updgrade"

Można również wyłączyć telefon. Następnie wcisnąć i przytrzymać na raz klawisze: vol+, vol- i power.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzień dobry!

Dziękuję za informacje. Będę przekonywał dziecko, żeby przeprowadzić aktualizację do wersji b390. Próba zostanie podjęta w weekend. Po wszystkim napiszę czym to się skończyło. Mam nadzieję, że obędzie się bez niespodzianek :).

Pozdrawiam

Ryś

Dzień dobry!

Przed chwilą pobrałem plik

<- 1,565 GB. Po rozpakowaniu w katalogu znalazłem katalog META-INF oraz plik UPDATE.APP. Ciekawostką jest to, że data pliku .APP to: 31 ‎grudnia ‎2008, ‏‎23:00:00. Czy to prawidłowa data? 

Rozumiem, że pliki mam przekopiować na kartę SD do katalogu dload.

Mam pytanie czy do katalogu na karcie SD mam wgrać tylko plik UPDATE.APP czy też dodatkowo skopiować podkatalog META-INF?

Pozdrawiam

Ryś

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

cześć do katalogu dload wgrywasz sam plik update.app

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Już po aktualizacji do B390. Wszystko działa płynnie. Dodano funkcję ochrony oczu. Krok w dobrą stronę ale uważam, że darmowe aplikacje ze sklepu radzą sobie z tym lepiej. W systemie funkcja ta zmienia tylko kolorystykę ekranu nie przyciemniając go. Osobiście wolę coś typu Night Owl.

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może ktoś powiedzieć jak to dokładnie zrobić? Sciągnełam, wgrałam, ale co dalej? wyskakuje mi "Podczas analizowania pakietu wystąpił błąd"

Pomoże ktos? ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na początek podaj jaką masz wersję systemu i cały nr.kompilacji.

magda powinnaś zrobić tak:

Pobrać plik DOWNLOAD FULL OTA następnie wypakować archiwum.Po wypakowaniu pojawi nam się plik o nazwie "update app".Utworzyć folder na komputerze o nazwie "dload" i do niego skopiować plik "update app".Następnie skopiować utworzony folder i przenieść go do katalogu głównego telefonu lub karty SD.Jeżeli taki już posiadamy to go zastępujemy nowym.Jeżeli folder mamy na karcie SD  z klawiatury telefonu wybieramy *#*#2846579#*#*,pojawi nam się menu serwisowe i wybieramy 4-Software Upgrade,potem 1-SDCard Upgrade i rozpocznie się aktualizacja.Jeżeli folder mamy w katalogu głównym telefonu to na wyłączonym telefonie przyciskamy jednocześnie przyciski Volume +,Volume - i Power.Po przytrzymaniu przez chwilę przycisków telefon rozpocznie aktualizację.

• Upvote 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Emui 4.0

PLK-L01C432B371

Jak robie 1 sposobem to nie znajduje wcale pliku. Przy 2 aktualizacja do 4% i błąd wyskakuje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta