Skocz do zawartości
  • News

Samozapłon telefonu Huawei Mate 10 | Dziurawy smartfon od Huawei? | HUAWEI MATE 20 PRO Z EKRANOWYM PROBLEMEM | Nieplanowany test Huawei P20? | Nadchodzi Honor Watch | Składany smartfon od Huawei? | Huawei ogłosił nową wersję nakładki na Androida-EMUI 9 | HUAWEI MATE 20 PRO?? | Trzy nietypowe smartfony | Premiera telefonu Honor 10 | Huawei Mate 10 Lite otrzymuje Androida Oreo | Pierwszy na świecie samochód kierowany przez... smartfon | Premiera Huawei P20, cena, specyfikacja | Nadchodzi Huawei P20 LITE | Huawei P20 Lite, tak prawdopodobnie bedzie wyglądał | Dostaliście dziwnego SMS-a od Huawei?Nie ma powodów do paniki. | Huawei Smart Scale - test wagi z łącznością Bluetooth | Huawei szykuje testy Androida Oreo dla P10 | Pierwsza, inteligentna waga Huawei | Huawei MediaPad M3 Lite w pigułce. | Huawei Nova 3 - znamy wygląd i specyfikację | Od 2018 roku smartfony HUAWEI i HONOR będą miały w Europie dedykowany sklep z aplikacjami | Huawei wprowadza do Europy Honor 6A Pro | Pełnoekranowy Huawei Honor V10? | Huawei z działającym prototypem składanego smartfonu! | EMUI 8.0 trafi na smartfony Huaweia z serii Mate 9 i P10 | Huawei poszukuje betatesterów Androida Oreo dla Mate 9 | Huawei Mate 10 Pro w całej okazałości. | Huawei Mate 10 nie będzie “smartfonem” | Aplikacja Go Keyboard ma zaszytego w sobie wirusa!! | Huawei Mate 10 Lite?? To będzie „lajt” tylko z nazwy !! | “Bezramkowy” Huawei Mate 10 Pro | Huawei usunął ze swojej strony wszystkie obrazy systemu EMUI | BlueBorne | Huawei drugim największym producentem smartfonów na świecie | Huawei Mate 10 zadebiutuje 16 października w trzech wersjach | Pierwsze problemy z Android 8.0 Oreo | Kirin 970 - to pierwszy tak zaawansowany technologicznie i inteligentny procesor Huawei | HONOR JMM-AL1 ??? | Huawei Mate 10 czy już może Samsung ?? | Kiedy Android Oreo | 500+ w wykonaniu Huawei. | Ceny roamingu od 15 czerwca 2017 | Honor 8 Lite: specyfikacja, cena | Android 7.0 Nougat dla P9 Lite według Huawei ukaże się ... | Huawei P10 Lite dla Polaków w słabszej wersji | Huawei P10 Lite nadchodzi. W czym jest lepszy niż P9 Lite? | Ruszyła przed sprzedaż Huawei P10 z gratisami! | Huawei P10 i P10 Plus już oficjalnie - po premierze w Barcelonie | Transmisja na żywo z premiery Huawei P10 |

• Ogłoszenia

• Lucky

UOKiK a wyginające się telefony P8 lite i P9 lite   09.02.2017

Jeżeli macie problem z wyginającym się telefonem Huawei P8 Lite lub Huawei P9 Lite zapraszamy do zapoznania się z tym tematem: http://fanclub.huaweipolska.pl/forum/temat/1792 na oficjalnym forum Huawei lub z tym http://supporthuawei.pl/topic/499-wyginanie-się-urządzenia-sprawa-do-uokik/#comment-2342 na naszym forum i przekazanie stosownych informacji na adres e-mail: adbucz00@gmail.com   Zapraszamy również do wątku z problemem : http://supporthuawei.pl/topic/499-wyginanie-si%C4%99-urz%C4%85dzenia-sprawa-do-uokik/#comment-2342

320 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Problem to oczywiście banan P8 lite.

Pytanie będzie troszkę inne.Mianowicie czy jak rozbiorę tel to płyta i lcd wróci do "prostości"?Pytam ponieważ nowa ramka i bateria to koszt około 100zł.Spróbowałam to ogarnąć samemu.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisano (edytowane)

Temat rzeka...

Reklamowałam telefon Huawei P9 LITE 2017 z powodu wygięcia się po ładowaniu w miejscu przycisków power & volume w kierunku do dołu. Wczoraj odebrałam go z "naprawy". Opis...chyba wszystkim znany -uszkodzenie mechaniczne. Kwota naprawy ponad 470zł. Na nic rozmowy i tłumaczenia,że jakby uszkodzenie faktycznie było mechaniczne i z mojej winy to byłby chociażby popękany na ekranie... Konsultanci w salonie skąd brany był aparat oczywiście nic nie pomogą... Na pytanie czy można użytkować telefon uzyskałam odpowiedź,że tak. Cóż z tego że w opisie naprawy napisano iż bateria byłaby do wymiany... Rozmowa z konsultantem HUAWEI POLSKA... Skoro napisali,że uszkodzenie mechaniczne to uszkodzenie mechaniczne... Na zapytanie czy telefon był chociażby rozebrany pod względem oględzin baterii i całego środka , odpowiedź... Serwisanci nie otwierają bo boją się,że uszkodzą UWAGA ekran... Od czegoś chyba na tym serwisie są niż tylko od pooglądania telefonu z zewnątrz. Po dalszej rozmowie Pani konsultant zaleciła wizytę w salonie HUAWEI, poleciła przedstawienie sytuacji, dodanie iż na support huawei jest grono osób,które mają to samo uszkodzenie I ONI O TYM WIEDZĄ. Wcześniejsze usterki odnośnie wyginających się telefonów były rozpatrywane pozytywnie natomiast rzekomo kiedy klienci się dowiedzieli,że Huawei wymienia telefony postanowili je sami wyginać i wymieniać dlatego też podobno serwisy ciągle twierdzą iż jest to uszkodzenie mechaniczne- starają się zrzucić winę na klientów. Po kolejnym dopytaniu odnośnie "co dalej" - zapytałam o procedurę rękojmi z salonem w którym podpisywałam abonament i pobierałam aparat. Oczywiście można podjąć się tej procedury... Ale... jeśli w czasie ekspertyzy "serwisanci" ocenią uszkodzenie mechaniczne wtedy salon nie wymieni nam telefonu na nowy model... W takim razie jak trzeba przedstawić sytuację ażeby dostać w ekspertyzie wynik inny niż uszkodzenie mechaniczne... Najlepiej obronić się informacjami z supportu...

Drugi telefon wykonałam do serwisu w którym był reklamowany telefon- serwis CTDI ... Bardzo "miła" niespodzianka... Pani po podaniu jej nr IMEI nie potrafiła nawet sprawdzić czy urządzenie było serwisowane więc postanowiłam przedstawić całą sytuację. Na pytanie jakim cudem to uszkodzenie jest uznane za mechaniczne powiedziała,że wogóle się na tym nie zna. Kiedy poprosiłam o przełączenie rozmowy do osoby,która się na tym zna, "miła" Pani rzekła iż o tej porze nie ma już nikogo w pracy.  KOMPETENCJA.....

Dodam tylko,że telefon używany jest przez 4 miesiące....

Co ciekawsze... Mam również drugi telefon ,również Huawei P9 LITE 2017 tylko jest używany dłużej bo 8 miesięcy.... I przypadkowo pokazując go w salonie tata dostrzegł,że i mój kochany Huawei zaczyna się wyginać tylko do góry.... 

Edytowane przez annwit

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wysłałem telefon do serwisu na naprawę wygiecia. Z racji że oplacam ubezpieczenie u operatora. Mam do zapłaty 10%. Dziś salon sprzedaży dzwonił do mnie ze telefon naprawiony i do zapłaty mam ok 43 zł. Jutro odbiorę tel. I dam znać co i jak.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam wszystkich forumowiczów.

Proszę Was o poradę.

W ramach gwarancji oddałem swojego rocznego P8Lite do salonu Orange z powodu niedziałającego od ponad miesiąca bluetooth...dziś dostałem kosztorys z Regenersis: " USZKODZENIE MECHANICZNE OBUDOWY - WYGIĘCIE - NIE PODLEGA WARUNKOM NAPRAWY GWARANCYJNEJ"

Faktycznie zauważyłem po kilku miesiącach użytkowania że telefon się wygiął, sądziłem że może siadłem na niego w aucie, ale po "wygooglaniu" natrafiłem na forum, i coś mi się rozjaśniło:)...proszę o poradę, jakie kroki dalsze podjąć?

Z góry wielkie dzięki za pomoc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sorki, że tak późno ale ... jak oddawałeś telefon to czy w przyjęciu napisali, że telefon był "wygięty"? Jeżeli nie to żądaj zwrotu telefonu w stanie nie naruszonym czyli prostego.

Uszkodzenie BT w P8Lite to standard, tez tak miałem wymienili mi cała płytę główną.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisano (edytowane)
    W dniu ‎03‎.‎09‎.‎2018 o 18:00, Lucky napisał:

Sorki, że tak późno ale ... jak oddawałeś telefon to czy w przyjęciu napisali, że telefon był "wygięty"? Jeżeli nie to żądaj zwrotu telefonu w stanie nie naruszonym czyli prostego.

Uszkodzenie BT w P8Lite to standard, tez tak miałem wymienili mi cała płytę główną.

Masz na myśli salon orange? Jeżeli tak, to nie wiem, nawet żadnego pokwitowania nie dostałem od nich.

Cytat

Edytowane przez jjfk12

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

to na jakiej podstawie zostawiłeś telefon w serwisie / salonie?? zawsze wydaja pokwitowanie odebrania sprzętu z opisem co i w jakim stanie biorą.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jednak znalazłem pokwitowanie z salonu, zupełnie zapomniałem że coś od nich dostałem. Na pokwitowaniu widnieje informacja: "prawy dolny róg wyświetlacza, lekkie uszkodzenie"....nic więcej nie napisali.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

to żądaj telefon do zwrotu z delikatnie uszkodzonym wyświetlaczem. Jak masz na papierze, uszkodzenie w postaci wygiętego telefonu nie został spisane przy odbiorze sprzętu to i nie może być widoczne przy jego zwrocie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam. 

Mam problem z wygietym wyświetlaczem  w tych samych miejscach między power i volume w Huawei p20 lite. Oddałem na gwarancji i stwierdzono uszkodzenie mechaniczne 480 zł za naprawę. Powiedzcie mi jak powinno wyglądać odwołanie do reklamacji i gdzie je złożyć. Telefon zakupiony w rtveuroagd a na gwarancję oddałem do serwisu Huawei w Warszawie. 

Edytowane przez Amasimar
    • Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Siem, tak jak wyżej, czy przy oddawaniu wpisali Ci w stanie telefonu, że jest wygięty? Co reklamowałeś? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Reklamowałem wygięty telefon. 

Tel wrócił z ccs w Prószkowie. Stwierdzili że moja wina 400 zł naprawa. W opisie odpisali że ramki poobijane, rysy a widoczne są dwie ryski. Chyba będę pisać do centrali rtveuroagd bo dziadom nie popuszcze telefon miałem od lipca a zauważyłem to we wrześniu. Nikt normalny nie wygina sobie nowego telefonu. POMÓZCIE

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jeżeli powodem reklamacji był wygięty tel to raczej nic nie jestem w stanie Ci pomóc. Niestety Huawei wypina się równie skutecznie jak jego telefony się wyginają. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W dniu 21.10.2018 o 19:52, Amasimar napisał:

Witam. 

Mam problem z wygietym wyświetlaczem  w tych samych miejscach między power i volume w Huawei p20 lite. Oddałem na gwarancji i stwierdzono uszkodzenie mechaniczne 480 zł za naprawę. Powiedzcie mi jak powinno wyglądać odwołanie do reklamacji i gdzie je złożyć. Telefon zakupiony w rtveuroagd a na gwarancję oddałem do serwisu Huawei w Warszawie. 

Mam to samo. Telefon juz tak od nowosci. Moj błąd ze nie obejrzałem w sklepie, ale kto by pomyslal - nowy. Mam go tydzien czasu i nie wiem co robić

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

8 godzin temu, Amasimar napisał:

Reklamowałem wygięty telefon. 

Tel wrócił z ccs w Prószkowie. Stwierdzili że moja wina 400 zł naprawa. W opisie odpisali że ramki poobijane, rysy a widoczne są dwie ryski. Chyba będę pisać do centrali rtveuroagd bo dziadom nie popuszcze telefon miałem od lipca a zauważyłem to we wrześniu. Nikt normalny nie wygina sobie nowego telefonu. POMÓZCIE

Ile czeka się za powrotem z serwisu? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Amasimir. Czy te szklo na tyle obudowy nie odchodzi troche?. U mnie lekko odstaje z powodu nierownisci

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Człowiek ciężko pracuje, by w końcu kupić smartfon jak dla mnie za duże pieniądze (1250 zl), by za moment być zdenerwowany z powodu wygiecia. Masakra

IMG_20181121_185011.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

właśnie dlatego nie planuje więcej zakupu serii P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No to mamy bombę: 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta