Jump to content
  • News

Samozapłon telefonu Huawei Mate 10 | Dziurawy smartfon od Huawei? | HUAWEI MATE 20 PRO Z EKRANOWYM PROBLEMEM | Nieplanowany test Huawei P20? | Nadchodzi Honor Watch | Składany smartfon od Huawei? | Huawei ogłosił nową wersję nakładki na Androida-EMUI 9 | HUAWEI MATE 20 PRO?? | Trzy nietypowe smartfony | Premiera telefonu Honor 10 | Huawei Mate 10 Lite otrzymuje Androida Oreo | Pierwszy na świecie samochód kierowany przez... smartfon | Premiera Huawei P20, cena, specyfikacja | Nadchodzi Huawei P20 LITE | Huawei P20 Lite, tak prawdopodobnie bedzie wyglądał | Dostaliście dziwnego SMS-a od Huawei?Nie ma powodów do paniki. | Huawei Smart Scale - test wagi z łącznością Bluetooth | Huawei szykuje testy Androida Oreo dla P10 | Pierwsza, inteligentna waga Huawei | Huawei MediaPad M3 Lite w pigułce. | Huawei Nova 3 - znamy wygląd i specyfikację | Od 2018 roku smartfony HUAWEI i HONOR będą miały w Europie dedykowany sklep z aplikacjami | Huawei wprowadza do Europy Honor 6A Pro | Pełnoekranowy Huawei Honor V10? | Huawei z działającym prototypem składanego smartfonu! | EMUI 8.0 trafi na smartfony Huaweia z serii Mate 9 i P10 | Huawei poszukuje betatesterów Androida Oreo dla Mate 9 | Huawei Mate 10 Pro w całej okazałości. | Huawei Mate 10 nie będzie “smartfonem” | Aplikacja Go Keyboard ma zaszytego w sobie wirusa!! | Huawei Mate 10 Lite?? To będzie „lajt” tylko z nazwy !! | “Bezramkowy” Huawei Mate 10 Pro | Huawei usunął ze swojej strony wszystkie obrazy systemu EMUI | BlueBorne | Huawei drugim największym producentem smartfonów na świecie | Huawei Mate 10 zadebiutuje 16 października w trzech wersjach | Pierwsze problemy z Android 8.0 Oreo | Kirin 970 - to pierwszy tak zaawansowany technologicznie i inteligentny procesor Huawei | HONOR JMM-AL1 ??? | Huawei Mate 10 czy już może Samsung ?? | Kiedy Android Oreo | 500+ w wykonaniu Huawei. | Ceny roamingu od 15 czerwca 2017 | Honor 8 Lite: specyfikacja, cena | Android 7.0 Nougat dla P9 Lite według Huawei ukaże się ... | Huawei P10 Lite dla Polaków w słabszej wersji | Huawei P10 Lite nadchodzi. W czym jest lepszy niż P9 Lite? | Ruszyła przed sprzedaż Huawei P10 z gratisami! | Huawei P10 i P10 Plus już oficjalnie - po premierze w Barcelonie | Transmisja na żywo z premiery Huawei P10 |

• Announcements

• Lucky

UOKiK a wyginające się telefony P8 lite i P9 lite   02/09/17

Jeżeli macie problem z wyginającym się telefonem Huawei P8 Lite lub Huawei P9 Lite zapraszamy do zapoznania się z tym tematem: http://fanclub.huaweipolska.pl/forum/temat/1792 na oficjalnym forum Huawei lub z tym http://supporthuawei.pl/topic/499-wyginanie-się-urządzenia-sprawa-do-uokik/#comment-2342 na naszym forum i przekazanie stosownych informacji na adres e-mail: adbucz00@gmail.com   Zapraszamy również do wątku z problemem : http://supporthuawei.pl/topic/499-wyginanie-si%C4%99-urz%C4%85dzenia-sprawa-do-uokik/#comment-2342

bakul

Zawiesił się na logo Huawei, nie chce się wyłączyć

22 posts in this topic

Recommended Posts

Cześć,

Próbowałem wrócić z Androida 7 na 6 i po wgraniu tego przejściowego firmware, przytrzymałem vol +, vol - i power, telefon się zaktualizował i po restarcie zawiesza się na logo Huawei. Jak próbuje go wyłączyć to wyłącza się na 2 sekundy i znowu włącza. W nocy go rozładowałem, ale po podłączeniu do ładowarki telefon się znowu sam włącza, nie jestem w stanie nic zrobić. Miał ktoś coś podobnego, albo wie jak rozwiązać problem?

Witaj,

Wejdź w tryb recovery i zrób wipe data i wipe cache.

Aby wejść w tryb recovery to chyba trzeba telefon wyłączyć, a on się nie chce wyłączyć...

Tryb recovery to Vol+ i POWER?

Po wciśnięciu telefon się uruchamia ponownie i dalej widnieje logo.

Postaraj się wyłaczyć fona i te dwa przyciski trzymać cały czas, nie puszczaj ich aż zobaczysz menu recovery. Jednak jak się to nie uda, może uda Ci se firmware wrzucić ręcznie.

No właśnie on się nie chce wyłączyć, to jest największy problem, bo nawet jak bateria jest rozładowana i podłącze pod ładowarkę to od razu się włącza i jak próbuje wyłączyć to gaśnie na 2 sekundy i znowu się włącza.

Jak mogę ręcznie wrzucić firmware? Po podłączeniu telefonu do komputera nie wykrywa go.

Edited by bakul

Kolego, dopiero wieczorem będę, zły okres trafiłeś, jutro Wigilia.

Zainstaluj apke HiSuite jeżeli ja masz to musisz zaktualizować do najnowszej wersji 5.0. coś tam i podłączyć telefon, a następnie dać recovery wybrać EVA-L09 lub L29 i wpisać swój numer imei. Nie próbowałem tego, bo mam P8 Lite i tam tego nie wspiera, ale powinno tb samo zacząć robić recovery :)

4 minuty temu, macieq2001 napisał:

Zainstaluj apke HiSuite jeżeli ja masz to musisz zaktualizować do najnowszej wersji 5.0. coś tam i podłączyć telefon, a następnie dać recovery wybrać EVA-L09 lub L29 i wpisać swój numer imei. Nie próbowałem tego, bo mam P8 Lite i tam tego nie wspiera, ale powinno tb samo zacząć robić recovery :)

Macieq2001,

Mam najnowsze HiSuite, ale problem jest taki, że telefonu program nie chce wykryć, komunikat nie podłączono urządzenia.

To co właśnie ta opcja recovery jest dostępna nawet bez podłączenia :)

Wysłane z mojego MHA-L29 przy użyciu Tapatalka

8 godzin temu, macieq2001 napisał:

To co właśnie ta opcja recovery jest dostępna nawet bez podłączenia :)

Wysłane z mojego MHA-L29 przy użyciu Tapatalka

Ok, podłączyłem telefon do kompa, wszedł w tryb fastboot i pobrał system, rozpakował, ale na 3 punkcie "Przywróć instalację" przy 99% wyskoczyła informacja Przywracanie systemu nie udało się :(

Teraz to już nie wiem :( spróbuj może jeszcze raz, a tak to serwis

Bez podłączania do komputera wejdź w stock recovery (Power i VOL+) i zrób z menu Factory reset. To powinno pomóc. Jesli nie , to JESZCZE raz flaszuj firmware i po wgraniu zrób Factory reset

1 minutę temu, Trurl3 napisał:

Bez podłączania do komputera wejdź w stock recovery (Power i VOL+) i zrób z menu Factory reset. To powinno pomóc. Jesli nie , to JESZCZE raz flaszuj firmware i po wgraniu zrób Factory reset

Stasiu...przeczytaj cały wątek, już to na początku pisałem :D

Ano, to może jeszcze raz? ;)

Dziś przy próbie ponownego Przywracania systemu wyświetlił się komunikat, że nie znaleziono pakietów odzyskiwania dla tego modelu, dziwne, bo wczoraj je znajdowało.

Kolego...dzisiaj zostaw fona, Zdrowych, Wesołych Świąt Bożego Narodzenia życzę i widzimy się po Świętach B|

I co zrobiłeśgo czy serwis bo ja dzisiaj swojego wysłałem miałem to samo

Na takie coś pomaga WIPE (opisane powyżej) lub ponowne wgranie ROMu poprzez "dload". Na 99% telefon był do odratowania - przerabiałem to kilka razy osobiście.

sprawdzałeś wszystkie sposoby pomocy opisane powyżej - Wipe data, factory reset, wgranie poprawnego softu przez dload??

Jaki soft wgrywałeś - podaj kompilacje 

nie moge wgrac softa ba tel mi sie wlancza pod ladowarką  i od razu wyłącza i spowrotem włącza 

Witam mam to samo z p20 lite wyswietla sie logi . nie mizna wyłaczyć na dłużej niż 1 sekunda.

Sam sie wlancza i nic 

+vol i wlacz nie dzialmam na kompie mam  hi suite 9.0.3.300_OVE.

Ale komputer nie widzi urzadzenia.

Ma ktos jakas radę???

15563107777751556011204.jpg