Jump to content
  • News

Samozapłon telefonu Huawei Mate 10 | Dziurawy smartfon od Huawei? | HUAWEI MATE 20 PRO Z EKRANOWYM PROBLEMEM | Nieplanowany test Huawei P20? | Nadchodzi Honor Watch | Składany smartfon od Huawei? | Huawei ogłosił nową wersję nakładki na Androida-EMUI 9 | HUAWEI MATE 20 PRO?? | Trzy nietypowe smartfony | Premiera telefonu Honor 10 | Huawei Mate 10 Lite otrzymuje Androida Oreo | Pierwszy na świecie samochód kierowany przez... smartfon | Premiera Huawei P20, cena, specyfikacja | Nadchodzi Huawei P20 LITE | Huawei P20 Lite, tak prawdopodobnie bedzie wyglądał | Dostaliście dziwnego SMS-a od Huawei?Nie ma powodów do paniki. | Huawei Smart Scale - test wagi z łącznością Bluetooth | Huawei szykuje testy Androida Oreo dla P10 | Pierwsza, inteligentna waga Huawei | Huawei MediaPad M3 Lite w pigułce. | Huawei Nova 3 - znamy wygląd i specyfikację | Od 2018 roku smartfony HUAWEI i HONOR będą miały w Europie dedykowany sklep z aplikacjami | Huawei wprowadza do Europy Honor 6A Pro | Pełnoekranowy Huawei Honor V10? | Huawei z działającym prototypem składanego smartfonu! | EMUI 8.0 trafi na smartfony Huaweia z serii Mate 9 i P10 | Huawei poszukuje betatesterów Androida Oreo dla Mate 9 | Huawei Mate 10 Pro w całej okazałości. | Huawei Mate 10 nie będzie “smartfonem” | Aplikacja Go Keyboard ma zaszytego w sobie wirusa!! | Huawei Mate 10 Lite?? To będzie „lajt” tylko z nazwy !! | “Bezramkowy” Huawei Mate 10 Pro | Huawei usunął ze swojej strony wszystkie obrazy systemu EMUI | BlueBorne | Huawei drugim największym producentem smartfonów na świecie | Huawei Mate 10 zadebiutuje 16 października w trzech wersjach | Pierwsze problemy z Android 8.0 Oreo | Kirin 970 - to pierwszy tak zaawansowany technologicznie i inteligentny procesor Huawei | HONOR JMM-AL1 ??? | Huawei Mate 10 czy już może Samsung ?? | Kiedy Android Oreo | 500+ w wykonaniu Huawei. | Ceny roamingu od 15 czerwca 2017 | Honor 8 Lite: specyfikacja, cena | Android 7.0 Nougat dla P9 Lite według Huawei ukaże się ... | Huawei P10 Lite dla Polaków w słabszej wersji | Huawei P10 Lite nadchodzi. W czym jest lepszy niż P9 Lite? | Ruszyła przed sprzedaż Huawei P10 z gratisami! | Huawei P10 i P10 Plus już oficjalnie - po premierze w Barcelonie | Transmisja na żywo z premiery Huawei P10 |

• Announcements

• Lucky

UOKiK a wyginające się telefony P8 lite i P9 lite   02/09/17

Jeżeli macie problem z wyginającym się telefonem Huawei P8 Lite lub Huawei P9 Lite zapraszamy do zapoznania się z tym tematem: http://fanclub.huaweipolska.pl/forum/temat/1792 na oficjalnym forum Huawei lub z tym http://supporthuawei.pl/topic/499-wyginanie-się-urządzenia-sprawa-do-uokik/#comment-2342 na naszym forum i przekazanie stosownych informacji na adres e-mail: adbucz00@gmail.com   Zapraszamy również do wątku z problemem : http://supporthuawei.pl/topic/499-wyginanie-si%C4%99-urz%C4%85dzenia-sprawa-do-uokik/#comment-2342

Sign in to follow this  
    marmur

Aktualizacje automatyczne.

12 posts in this topic

Recommended Posts

Czy ktoś ogarnia od kiedy nie można wybrać w "Ustawieniach" na koncie sklepu Playa opcji ręcznej aktualizacji apek i jest się zmuszonym do aktualizacji automatycznych ? Tydzień temu zamiast zwykłego powiadomienia o nowych aktualizacjach które sobie wybiórczo aktualizowałem, dostałem powiadomienie , że wszystkie moje apki zostały zaktualizowane automatycznie. Sprawdzam na koncie - nie mogą wyłączyć automatu. Sprawdzam na telefonach które chodzą na kitkacie  i Lillipopie - mają taką możliwość. O co w tym chodzi ?

Edited by marmur

Sprawdź czy nie miałeś automatycznej aktualizacji Sklepu Google...

Tak bardziej szczegółowo wejdź do sklepu google -> ustawienia i sprawdź co masz ustawione w pozycji "Aktualizuj aplikacje automatycznie" możliwe ze miałeś jakiś update i Ci się przestawiło.

1 godzinę temu, Lucky napisał:

Tak bardziej szczegółowo wejdź do sklepu google -> ustawienia i sprawdź co masz ustawione w pozycji "Aktualizuj aplikacje automatycznie" możliwe ze miałeś jakiś update i Ci się przestawiło.

Nie chciałem pierwszego postu zbyt rozwlekać - oczywiście, że pierwsze co zrobiłem to, sprawdziłem ustawienia w sklepie google. Tam jednak nie mam żadnych opcji z wyjątkiem wyboru, czy aktualizować w każdym momencie( tzn czy wykorzystywac transfer) czy tylko jak jest włączone wifi. Sprawdziłem u syna na S4 Note ( Lollipop) - w opcjach ma jeszcze możliwość ręcznej aktualizacji - ja nie mam.

Moja wersja sklepu google to 7.2.13J-all [0] [ PR] 138561921 i mówiąc szczerze , nic mi to nie mówi.

Edit - w międzyczasie zaktualizowałem sklep Play do wersji 7.3.07.K-all [0][PR] 139935798 - nie zmieniło to nic w funkcjach ustawień. Podobnie jak przywrócenie wersji fabrycznej.

Czy ktoś, kto ma P9 lite może sprawdzić to u siebie ?

Edited by marmur

Ja mam P9 Lite i u mnie wszystko gra, wczoraj aktualizowałem Sklep Play i mam wersję  7.3.07.K-all [0][PR]  139935798 na poprzedniej wersji (tej co masz) również działało.

Spróbuj zaktualizować Sklep Play (klikasz kilka razy w numer wersji), jak nie pomoże to wyczyść dane sklepu (nic Ci się nie usunie oprócz historii wyszukiwania i troszkę aplikacja "schudnie"). Powinno być dobrze.

• Upvote 1

2 godziny temu, LukiLuki napisał:

Ja mam P9 Lite i u mnie wszystko gra, wczoraj aktualizowałem Sklep Play i mam wersję  7.3.07.K-all [0][PR]  139935798 na poprzedniej wersji (tej co masz) również działało.

Spróbuj zaktualizować Sklep Play (klikasz kilka razy w numer wersji), jak nie pomoże to wyczyść dane sklepu (nic Ci się nie usunie oprócz historii wyszukiwania i troszkę aplikacja "schudnie"). Powinno być dobrze.

Jak pisałem wyżej - sklep Playa wyczyściłem i zaktualizowałem - nie wniosło to nic nowego. Czy w sklepie playa w ustawieniach aktualizacji masz 2 czy 3 mozliwości do wyboru ? Tzn konkretnie - czy masz pozycję "Nie aktualizuj" ?

Mam 3 opcje do wyboru. To jest na 1 pozycji. A w każdej aplikacji możesz wyłączyć autoaktualizację, czy nie? Wiem, że może zejść dłużej z wyłączeniem autoaktualizacji, ale jak nie ma innej opcji. Możesz jeszcze próbować zainstalować starszą wersję sklepu lub reset factory( raczej ust. fabryczne nie pomogą i trzeba będzie robić backup, ale próbować można).

Luki, reset faktory bo jakieś apki się aktualizują a może nie powinny ? Bez jaj, toż to od nowa wszystko ustawiane i strata czasu, market i tak wymusi aktualizację więc to raczej nie tędy droga.

Tak jak pisałem raczej nie pomoże.

Czyli sprawa jasna. Ja tej opcji nie mam. Wiążę to raczej z firmware i modelem telefonu ( VNS-L31) niż z aktualizacją sklepu google. Co ciekawe, mimo braku opcji ręcznego wyboru aktualizacji, mam w tej chwili kilkanaście apek, których aktualizacje grzecznie czekają ale nie aktualizują się automatycznie.

Wchodząc na poszczególne aplikacje indywidualnie - mogę odinstalować ich aktualizacje, a przy części z nich jest ( prawdodobnie przy tych jeszcze niezaktualizowanych) aktywny jest przycisk "wymuś zatrzymanie". Nie korzystałem z niego, przypuszczam, że może chodzić własnie  o aktualizacje.

Większy reset przeprowadzę dopiero przy ew. wgrywaniu Nougata.

3 minuty temu, Dychowski napisał:

Luki, reset faktory bo jakieś apki się aktualizują a może nie powinny ? Bez jaj, toż to od nowa wszystko ustawiane i strata czasu, market i tak wymusi aktualizację więc to raczej nie tędy droga.

Andrzej - oczywiście, nie jest to kwestia życia  i śmierci. To tylko głupie apki. Jednak np googlowskich map świadomie nie chciałem aktualizować, bo są ostatnio pełne śmieci - mimo to się zaktualizowały.

Przeczytałem sobie nawet regulamin google - jest tam punkcik, który mówi o tym, że niezależnie od ustawień, w razie wykrycia luki w apkach, aktualizacja będzie automatyczna. Nasze opcje wyboru są więc podobne do tych jakie mają pomarańczowi goście na Guantanamo ;)

No i cóż, przypomina się stare, przewojowane powiedzenie: To jest tak, jak z pluskwami - jak się nie da zwalczyć, to trzeba polubić...