Skocz do zawartości
  • News

Samozapłon telefonu Huawei Mate 10 | Dziurawy smartfon od Huawei? | HUAWEI MATE 20 PRO Z EKRANOWYM PROBLEMEM | Nieplanowany test Huawei P20? | Nadchodzi Honor Watch | Składany smartfon od Huawei? | Huawei ogłosił nową wersję nakładki na Androida-EMUI 9 | HUAWEI MATE 20 PRO?? | Trzy nietypowe smartfony | Premiera telefonu Honor 10 | Huawei Mate 10 Lite otrzymuje Androida Oreo | Pierwszy na świecie samochód kierowany przez... smartfon | Premiera Huawei P20, cena, specyfikacja | Nadchodzi Huawei P20 LITE | Huawei P20 Lite, tak prawdopodobnie bedzie wyglądał | Dostaliście dziwnego SMS-a od Huawei?Nie ma powodów do paniki. | Huawei Smart Scale - test wagi z łącznością Bluetooth | Huawei szykuje testy Androida Oreo dla P10 | Pierwsza, inteligentna waga Huawei | Huawei MediaPad M3 Lite w pigułce. | Huawei Nova 3 - znamy wygląd i specyfikację | Od 2018 roku smartfony HUAWEI i HONOR będą miały w Europie dedykowany sklep z aplikacjami | Huawei wprowadza do Europy Honor 6A Pro | Pełnoekranowy Huawei Honor V10? | Huawei z działającym prototypem składanego smartfonu! | EMUI 8.0 trafi na smartfony Huaweia z serii Mate 9 i P10 | Huawei poszukuje betatesterów Androida Oreo dla Mate 9 | Huawei Mate 10 Pro w całej okazałości. | Huawei Mate 10 nie będzie “smartfonem” | Aplikacja Go Keyboard ma zaszytego w sobie wirusa!! | Huawei Mate 10 Lite?? To będzie „lajt” tylko z nazwy !! | “Bezramkowy” Huawei Mate 10 Pro | Huawei usunął ze swojej strony wszystkie obrazy systemu EMUI | BlueBorne | Huawei drugim największym producentem smartfonów na świecie | Huawei Mate 10 zadebiutuje 16 października w trzech wersjach | Pierwsze problemy z Android 8.0 Oreo | Kirin 970 - to pierwszy tak zaawansowany technologicznie i inteligentny procesor Huawei | HONOR JMM-AL1 ??? | Huawei Mate 10 czy już może Samsung ?? | Kiedy Android Oreo | 500+ w wykonaniu Huawei. | Ceny roamingu od 15 czerwca 2017 | Honor 8 Lite: specyfikacja, cena | Android 7.0 Nougat dla P9 Lite według Huawei ukaże się ... | Huawei P10 Lite dla Polaków w słabszej wersji | Huawei P10 Lite nadchodzi. W czym jest lepszy niż P9 Lite? | Ruszyła przed sprzedaż Huawei P10 z gratisami! | Huawei P10 i P10 Plus już oficjalnie - po premierze w Barcelonie | Transmisja na żywo z premiery Huawei P10 |

• Ogłoszenia

• Lucky

UOKiK a wyginające się telefony P8 lite i P9 lite   09.02.2017

Jeżeli macie problem z wyginającym się telefonem Huawei P8 Lite lub Huawei P9 Lite zapraszamy do zapoznania się z tym tematem: http://fanclub.huaweipolska.pl/forum/temat/1792 na oficjalnym forum Huawei lub z tym http://supporthuawei.pl/topic/499-wyginanie-się-urządzenia-sprawa-do-uokik/#comment-2342 na naszym forum i przekazanie stosownych informacji na adres e-mail: adbucz00@gmail.com   Zapraszamy również do wątku z problemem : http://supporthuawei.pl/topic/499-wyginanie-si%C4%99-urz%C4%85dzenia-sprawa-do-uokik/#comment-2342

krzysiek248

Huawei ShotX - problem po resecie

104 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Po zresetowaniu mojego Huaweia do ustawień fabrycznych. Nastąpiła usterka telefonu. Kiedy go poroboje włączyć pojawia sie napis:
    "Urządzenie zostało zresetowane. Aby kontynuować, zaloguj się na konto Google, które było wcześniej synchronizowane na tym urządzeniu." 
    Lecz jeżeli wpisuje e-mail i hasło ktore było od początku na tym telefonie az do teraz nic sie nie dzieje .. przez chwile po wpisaniu "Sprawdzam dane"
    i nic ... wraca do ponownego wpisywania.. chociaż e-mail i hasło są dobre na innych urządzeniach działają poprawnie smile.. prosze o POMOC !!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pierwsze ale ważne pytanie a mianowicie pamiętasz jakie miałeś firmware w fonie ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

KIlka pytań dla ustalenia sytuacji:

1. Z jakiego powodu zdecydowałeś się na reset do ustawień fabrycznych?

2. W jaki sposób robiłeś ten reset?

3. Czy zrobiłeś kopię danych, czy też założyłeś pogodzenie się z ich utratą (Factory reset usuwa wszelkjie dane z telefonu)?

4. Czy spróbowałeś zrobić Factory reset ponownie?

I jeszcze opisz proszę dokladnie jak zachowuje się teraz telefon po włączeniu i na jakim etapie pojawia się problem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

no to tak 

1. Dużo aplikacji miałem telefon juz mulił..

2. Poprzez recovery 

3. Nie robiłem kopi danych bo stwierdziłem ze mi to nie potrzebne

4. Próbowałem 

Gdy go włanczam wszystko normalnie wybieram Język akceptuje warunki pozniej wybieram siec Wi-Fi a nastepnie pojawia sie juz cos czego nie da sie przejsc..

"Urządzenie zostało zresetowane. Aby kontynuować, zaloguj się na konto Google, które było wcześniej synchronizowane na tym urządzeniu." 

Chociaż wpisuje emial i hasło poprawne które było od poczatku na tym telefonie to nic nie daje.. wyskakuje sprawdzanie danych i dzieje sie to samo... (emial i hasło działa normalnie na innych urządzeniach)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nadal nie mam odpowiedzi na moje pytanie Krzysiek....jaki miałeś firmware i czy kiedykolwiek wgrywałeś firmware ręcznie ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Firmware ATH-UL01C432B130 nie wgrywałem nigdy ręcznie :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy masz ustawioną weryfikację dwuetapową na konto Googe?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jedyna opcja która mi w tej chwili przychodzi do głowy to zassać to firmware, wrzucić je na kartę micro SD którą masz w telefonie lub włożysz ją do telefonu na której utworzysz katalog dload i tam wrzucisz rozpakowany plik update.app a następnie wyłączysz fona i włączysz go kombinacją klawiszy : ŚCISZANIE+PODGŁOSNIANIE+ZASILANIE (volume up+volume down+power). Jest szansa, że ta operacja się powiedzie.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

a co jeżeli nie.. mogą wystąpić jakieś usterki ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Obawiam się, że reinstalacja firmware też nie pomoże - to jest problem z weryfikacją konta Google w Androidach od 5 w górę. Widzę sporo podobnych wpisów w necie - okazuje się, że po resecie Google pamięta konto ale nie pozwala się zalogować. Pomogłoby usunięcie konta PRZED resetem, al;e kto sie mógł spodziewać. Szukam dalej...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Spróbuj, czy uda Ci się wejść w Ustawienia. Jeśli tak, to zrób w ustawieniach reset z opcji kopii zapasowej. Jeśli nie możesz wejść w Ustawienia, szukamy dalej

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

12 minut temu, krzysiek248 napisał:

a co jeżeli nie.. mogą wystąpić jakieś usterki ?

No to test, usterki raczej nie bo albo pociągnie firmware albo nie pociągnie więc nic nie wgra. Nikt Ci nie da gwarancji, testujemy różne opcję bo nie ma wyjścia za wiele, tylko serwis w poniedziałek albo uda się nam znaleźć rozwiązanie metodą prób i błędów, w sumie Ty niczym nie ryzykujesz bo jak się nie uda to i tak serwis :-).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

no to sporboje .... nie mam wgl żadnych opcji nic nie moge... zrobic jak nie przejde tego logowania :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

nie mam folderu dload :/ i pliku update.app

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No dobra, chyba jesteśmy blisko. Zasadniczo wygląda na to, że pomoże reset telefonu z Ustawień, gdzie nie możesz wejść. ponieważ blokuje to logowanie na konto Google. Dlatego trzeba znaleźć sposób, żeby tam wejść

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby długo nie opowiadać, dam Ci link do filmu na Youtube... Andy będzie pewnie niezadowolony z kierowania do zewnętrznego źródła, ale jeśli pomoże, to zasługa i tak nasza :).

Idź i obejrzyj ten film 

Jesli masz kłopot z angielskim, daj znać, przetłumaczymy. W razie cvzxego zrobie potem tutorial z obrazkamio...

Generalnie chodzi o to, żeby przy logowaniu się do konta Google wpisać cokolwiek a następnie wymusić wyszukiwanie przez Google co pozwoli wejść w Ustawienia. A potem już z górki...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

mam mały kłopot ale obejrze i zobacze :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

zrobiłem wszystko jak na filmiku i co nic... dalej to samo :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jest też trochę inna podpowiedź którą możesz spróbować:

Przez przypadek znalazłem coś takiego jak menadżer urządzeń android. Jest to powiązane z naszym kontem i zabezpieczeniami. Jak wielu może zauważyło że wchodząc na konto google z kompa pokazuje ze problemowe urządzenie zostało połączone z naszym kontem. 
    Ja z tym problemem walczyłem 2 dni i się udało. Wystarczyło zrobić tak 
    1. Wejść na tą stronkę 

2. Wyskoczy połączenie z kontem google. 
    Wystarczy wpisać swój e-mail i hasło 
    3. Pojawi się menadżer urządzeń android 
    Wyświetla się urządzenia powiązane z wyjątkiem urządzenia którego nie możemy skonfigurować. Nic dalej nie robimy. Nie wychodzimy też że stronki. 
    4.  Teraz uruchamiamy problemowe urządzenie i cała procedurę konfiguracji urządzenia. 
    Nie wiem czy czegoś nie pominąłem ale mój telefon przeszedł cały etap pomyślnie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale czy udało Ci sie wejść w Ustawienia?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I nie pomogło?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czyli problem mamy rozwiązany ? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta